Peruki Medyczne

Włosy są jednym z najważniejszych atrybutów każdej kobiety. Dodają gracji, elegancji, seksapilu i charakteru, dlatego też problemy trychologiczne tak mocnym rykoszetem odbijają się na kobiecej psychice. Dziś problem przedwczesnego wypadania włosów lub łysienia plackowatego dotyka coraz młodszych kobiet, co zdecydowanie przekłada się na mniejszą pewność siebie i wycofanie się z życia towarzyskiego. Nie da się ukryć, że głównymi czynnikami powodującymi problemy z włosami w tak dużej ilości są choroby cywilizacyjne, a także życie w ciągłym biegu. Stres jest główną przyczyną wypadania włosów, w przypadku braku poważnych chorób, jak np. choroba nowotworowa.

Chirurgiczne metody przywracania włosów, takie jak przeszczep włosów są bolesne i inwazyjne, dlatego wiele kobiet, po prostu boi się tej metody. Dlatego też peruki medyczne, to najlepszy i całkowicie bezinwazyjny sposób na szybkie odzyskanie pewności siebie i pełni życia.

Peruki Medyczne Opole


W Rokoko Hair Company wiemy jak istotne są dla każdej kobiety piękne i zadbane włosy, dlatego w naszych salonach możecie znaleźć wysokiej jakości peruki medyczne, takie jak:
Warto wyraźnie podkreślić, iż w naszych salonach realizowane są wnioski refundacyjne NFZ. Jesteśmy największym dystrybutorem peruk w Polsce, co dobrze obrazuje ponad 5000 peruk dostępnych w naszej ofercie. Dzięki temu wybór peruki medycznej w naszym salonie peruki opole, to przyjemność, ponieważ każda kobieta znajdzie taką perukę, która idealnie odpowiada jej wymaganiom.

Nasza autorska kolekcja peruk medycznych

Z dumą podkreślamy fakt, iż początki naszej firmy bardzo głęboko sięgają w wiedzę perukarską przekazaną od poprzednich pokoleń. Dlatego też dzięki połączeniu tradycji i nowoczesnych technologii tworzymy obecnie własne linie peruk, takich jak: Beaute de Femme, Hair Hero, Hair2be, Hair Diamonds, oraz Delicious Hair. Co więcej, jesteśmy głównym dystrybutorem najlepszych światowych marek peruk medycznych, takich jak np. Ellen Wille.

Ellen Wille Medical Wigs, czyli peruki medyczne od światowego producenta

Marka Ellen Wille znana jest jako jeden z najlepszych producentów peruk na świecie. Dlatego okrywa nas duma z powodu bycia głównym dystrybutorem tych nadzwyczajnych peruk. Marka Ellen Wille istnieje na rynku blisko 40 lat, czego odzwierciedleniem są świetnej jakości syntetyczne włókna, które charakteryzują się pięknymi kolorami, fenomenalną trwałością, a także pięknym wyglądem, który maksymalnie przypomina naturalny włos.

Odpowiednio dobrana peruka to piękno w najlepszej postaci.